TheGrue.org

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Opublikowano: niedziela, 28 sierpień 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. W czwartek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego Mszą św. o godz. 8.00, na którą szczególnie zapraszam uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Także tym dniu przypada 83 rocz. wybuchu II wojny światowej. W swoich modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za ojczyznę.
  2. W tym tygodniu przypadają: I czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. I piątek miesiąca - oddajemy cześć Najśw. Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa. I sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. W tym dniu od godz. 10.00 będę odwiedzał chorych z posługą sakramentalną.
  3. 17 i 18 września odbędą się doroczne uroczystości odpustowe w Skrzatuszu. W sobotę 17 września spotkanie młodych. Zainteresowani wyjazdem, proszę, aby kontaktowali się z panią Teresą Wiśniewską.
  4. Można nabyć kolejny numer „Gościa Niedzielnego”
  5. Serdecznie dziękuję za utrzymywanie porządku w świątyni i jej otoczeniu oraz za wszelkie modlitwy i ofiary składane na rzecz Kościoła – Bóg zapłać! Ileż to mówi o parafianach.
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę radosnych i błogosławionych dni tygodnia. Szczęść Boże!

 

Ks. prał. Paweł Brostowicz – proboszcz