TheGrue.org

Ogłoszenia duszpasterskie w parafii Świerzno - 27.05.2018

Opublikowano: poniedziałek, 28 maj 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  1. Dzisiaj grupa dzieci w naszej parafii po raz pierwszy przyjmuje Pana Jezusa w Komunii św. Wszyscy otaczamy ich naszą modlitwą i życzymy wielu łask Bożych. Rodzicom tych dzieci, pani katechetce i scholi dziękuję za wykonane prace na rzecz wspólnoty parafialnej i za przygotowanie całej uroczystości - Bóg zapłać!
  2. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Caritas.
  3. We wtorek po Mszy św. Krąg Biblijny.
  4. W czwartek kończymy nabożeństwa majowe. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. Znajdźmy czas na tą piękną modlitwę.
  5. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00 i o 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja do 4 ołtarzy. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach jak w poprzednich latach. Dziewczynki proszę, by sypały kwiaty. Proszę o przygotowanie chorągwi i baldachimu. Do przyszłego czwartku procesje po Mszy św. dookoła kościoła.
  6. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę od godz. 10.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  7. Jest kolejny numer ?Gościa Niedzielnego?.
  8. Serdecznie dziękuję za modlitwę i ofiary składane na potrzeby Kościoła ? Bóg zapłać!
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom, a przede wszystkim dzieciom pierwszokomunijnym życzę radosnej niedzieli oraz błogosławionych dni tygodnia. Szczęść Boże!

 

                                                                                              Ks. prał. Paweł Brostowicz - proboszcz